Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co nejlevnější notebook na Minecraft

Dobrý den.
Chtěl bych co nejlevnější notebook (klidně bazar) na MINECRAFT ALESPOŇ 40FPS
děkuji za odpověď
Změna předmětu, původně: Co nejlevnější PC na Minecraft
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Vůbec nelze odpovědět.

Minecraft může být velmi náročný. Na mém desktopu i5-3750, 8GB RAM a nV770/2GB VRAM je Minecraft mou nejnáročnější hrou (a to jich mám na disku mnoho set). Jsou místa ve hře, kdy jsem na téhle sestavě rád za 25fps. Jsou okamžiky ve hře, kdy fps padne hluboko pod deset.

Tím chci říci to nejdůležitější, nezmínil jsi nastavení hry. Náročný texturepack (používám svůj 128x), se spoustou alternativních, animovaných a CTM textur, vysoká dohlednost až 32 chunků (přes 500m), rozsáhlé zoo farmy, rozsáhlé a složité redstoneové obvody, spoustu modifikací. Garantuji ti, že můj svět a nastavení na NB za nějakých 15 tisíc nespustíš ani náhodou. Na stroji za dvacet táců snad z něj vytáhneš slideshow. A to raději vůbec nepíšu o shaderech; když ty zapnu, je to nehratelné i na mém PC. Musím si počkat na nový stroj, s 32GB RAM, minimálně nV 1070 a výkonným procesorem…

Každopádně 64 bit OS a dostatek RAM je základ. Abys mohl Minecraft spustit pod 64-bitovou Javou.