Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skrat USB a nefunkčná Wi-Fi

Zdravím,
Dnes som do svojho notebooku zapojil myš a vtom momente sa vypol cely notebook. Zapol som ho ale nefungujú mi USB porty. Tiež mi zmizla kontrolka na zapnutie Wi-Fi a nie je ani v nastaveniach siete. Pravdepodobne skratoval. Ďakujem za odpovede.

Zkus prověřit ten port, do kterého jsi to zapojoval.
Jestli náhodou není zlomený takový ten plastový bezmek a tím pádem tam může být některý z vodičů stále do zkratu...
Dále můžeš zkusit vypnout a vybrat baterii na nějaký čas a pak to vrátit a vyzkoušet.