Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak vyměnit grafickou kartu?

Čau lidi, zítra mi přijde nová grafická karta MSI GeForce GTX 1070 ARMOR 8G OC a chtěl bych se zeptat jak jí mam vyměnit za tu starou? Teď tam mam MSI R9 380 Gaming 4G.
Já bych to udělal tak, že bych je jenom přehodil a pak nainstaloval ovladače té nové g. karty. Následně bych odinstaloval ty staré ovladače od staré karty a je hotovo? Jo a ovladače k té nové chodí na CD? Nebo kde je vlastně vezmu?

V PC se nevyznam, tak jestli dotaz je hloupej, tak se omlouvam :)
Změna předmětu, původně: David (karel)

Ok, tak já teda prvně odinstaluju ty staré ovladače.. ale mam drobet obavy :) možná zbytečné.. ale mam intel xeon procesor.. a mam za to, že nemá integrovanou grafickou kartu nebo tak něco.. když odinstaluju ty ovladače, nebude třeba jen černá obrazovka? :)