Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hard reset routeru

Dobrý den,
potřeboval bych hard resetnout svůj Tp-Link router, jenomže fyzické tlačítko bůhví proč nefunguje (ano, držím ho správně) a přihlašovací údaje k routeru nevím (ne, admin/admin apod. to není). Je tu ještě nějaká možnost jak hard reset provést?
Díky

typ routeru je tajemný. tak ho vyhoď.
nepíšeš ani co jsi zkoušel, vyhodil bych i tu obsluhu.

tak třeba: vypojit napájení a počkat 10-15s, zmáčknout a držet reset, pak zapnout napájení a stále ještě 15s držet reset.
dostaneš pak správnou default ip, první na řadě? a tovární přihlášení funguje?

čínské krámy mají někdy díry zaslepené z výroby. dá se otevřít kryt, jestli spínač funguje. nepíšeš typ, není jasné jestli je tlačítko uvnitř na dps nebo vylezlé ven.