Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Graficka karta ke core i7-950

Zdar,
takovej teoretickej dotaz, jakou grafickou kartu k mirne pretaktovanymu core i7-950, aby se grafika u vetsiny her neflakala?

Ted je tam GeForce 570GTX a zajima me, jestli by melo nejaky smysl davat k tomu procesoru vykonejsi grafiku.

Je to spis teoreticka uvaha, celkovy upgrade pocitace bude za 2-3 roky, ale protoze grafiky rvou cim dal vic, tak nejak premejslim, jestli by nemelo smysl tam prastit neco lepsiho?

Zdroj je OK. :-) (Bude se nahrazovat GTX570 + GTS450, duvod dvou karet je ten, ze tenkrat nemely grafiky 3 vystupy, tudiz naopka pocitam, ze nova grafika bude mene energeticky narocna.)

Rozpocet nemam, jde mi o to, co maximalne ma smysl k tomu procesoru dat za grafiku, aby se neflakala.