Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem soubor může vážne poškodit počítač

Zdravim nedávno jsem si koupil na steamu hru rome total war 1,hra mi ovšem nejde tak jak bych chtěl při bitvách mi jde hra plynule bez sekání ale pokud se pohybuji po strategické mapě se svým hrdinou mám jen 15 fps .koukal jsme na steamu na návod a zjistil jsem že hra na nových systemech má tenhle problém a steam návod doporučuje stáhnout soubor "d3d8.dll" ze stránky: file.html bohužel mi vždy počítač napiše že soubor může vážne poškodit počítač..proto se chci zeptat jestli to je opravdu tak nebezpečné nebo jestli to není jen hláška antiviru ,jelikož bych si hru rád zahrál ale zase nehci poškodit nebo zavirovat pc...děkuji za odpověd .

d3d8.dll je jedna z dll zo staršej verzie directx.
Bezohľadu na to či je alebo nie je zavírená, by som to nerobil. A keď už by som chcel riskovať že to rozto.., tak by som si spravil plnú zálohu.