Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stuttering v hrách, vysoká teplota GPU, vysoký HDD a RAM usage

Ahoj všetci, chcel by som poprosiť o radu ohľadom problému, ktorý sa u mňa vyskytuje už dlhšiu dobu (prehľadal som kopu diskusií s podobným problémom). Ide o trhanie v hrách po približne 30tich minútach hrania. Dochádza takmer ihneď k 100% usagu RAM a hneď na to aj HDD. Teplota grafiky mi pri náročnejších hrách stúpa takmer na 90 stupňov (viem, že je to extrémne veľa :-)). Skúšal som defragmentáciu disku, update WS, update grafických driverov, vyčistenie PC od prachu, anti-malware softvéry. Som si vedomý aj toho, že nemám najvýkonnejšiu zostavu, ale píšem sem nakoľko som tieto problémy nemal a výkon šiel výrazne dole. Taktiež by mi pomohla rada o nejakej rozumnej kúpe, či už upgrade RAMky na 16GB alebo vyskúšať SSD.

PC: Acer Aspire TC-705
CPU: Intel i5-4460 3.2 GHz
GPU: Nvidia GTX 745 4GB
RAM: 8GB DDR3
Windows 10

Ešte raz teda - ak by sa dalo, reči o tom že "čo chcem s takou zostavou", mi môj problém neriešia, obzvlášť pokiaľ sa takto PC v minulosti nesprával. ĎAKUJEM za každý pokus o radu, cením si ;-)

Nie som teraz pri svojom PC aby som to hneď odskúšal, no pokiaľ ma pamäť neklame tak hra mi väčšinou zhltne hneď okolo 3gb a ostatné sa tvária ako antivírové procesy kt. mám od avastu, kopa procesov od Nvidie a taktiež jeden proces kt. mi dlho robil problém bol antimalware service executable (myslím že ten už nemám, nakoľko bol súčasťou windows defendera)

Hovorím zatiaľ len orientačne, radšej sa ešte pozriem doma, diky