Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem padání her

Čau lidi, mam už delší dobou problém s tym, že když hraju nejakou drobet naročnější hru, tak mě to jednou za čas hodí error a hra se vypne. Bývá to většinou při nějakém nečekaném výbuchu nebo tak něco.. př. když běžim v PUBG a nekdo třeba někdo vystřelí, tak mi to nekdy padne. Pak se mi to děje když například umřu a dam exit to lobby nebo jak je to tam.. jako do hlavního menu a tam mi to taky padá někdy.. a dělá to u většiny her. Zaklínač 3 atd..

moje sestava.
16 gm ram,
nvidai gforce 1070 grafika
Intel Xeon procesor

nevíte čím to může být? Grafika je vyloučená a ramky jsem zkoušel měnit.. ale pořád to dělá a už si nevim rady.

Ked to je efektami tak mozu byt naprd ovladace, ale moze byt aj nejak rozdrbany windows, alebo kludne aj HW problem napr. na doske apod. Prime95 torture test prebehne bez chyby? Memtest tiez? Ze si menil RAM este neznamena ze neni problem s RAM. RAM neni len RAM, RAM je CPU+doska+RAM. Ono sa tam prejavuju aj kontakty patice CPU a tak dalej. Preto ked skusat tak RAM po jednom module a v roznych slotoch, a aj testovat v memtest86+ aspon 12hodin

P.S. a pozri si aj event viewer ci tam neni nieco z tej sekundy ked to padlo.

tak jsem stahoval nejaké programy a ještě se mi nezdálo, jako moc hučí PC.. tak jsem kouknul na teploty, ale nejak se v tom nevyznam. Mam nov ou grafickou kartu a prijde mi to hlasite strasně. Speed fan mi ukazuje teploty v červenym.. u CPU mam 128°prej a u AUXTIN 1 mam 58°.. ale top nevim co znamená.. nějaká rada?

Tak mě to zase padlo a teď to píše, že nemam prej .NET Framework 3.5 a když kliknu na stahnout a instalovat.. tak to nejde.. jo a jak jdi mi psal ty programy, tak jsem na to koukal, ale vůbec se v tom nevyznam.. je to pro me španělská vesnice.