Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem špunty do uší - bluetoothové

ahoj, moje starý drátový sluchátka, odešli do věčných lovišť :D. Chci se zeptat, můžete mi doporučit nějaké bluetooth sluchátka, který dobře hrajou?? Chci špuntíky, přes uši mi moc nesedí.

Byly tu uz k tomu temata, pouzij hledani.

Udajne Lamax asi za tisicovku v Alze jsou dobry. Ja mam MEE nebo nejak tak, stalo to jeste vic a hraje to hrozne. Udajne nejaky JBL na Musikeru jsou ok, ale stoji dva tacy.

Pokud netrvas na nejake super kvalite, tak na Alliexpressu se da sehnat i okolo 3 stovek.

Ten clovek co se tu dotazoval myslim koupil ty PAX a pak psal, ze OK, tak snad.

Ja mam ty Mee z Musikeru a jedinna vyhoda je hlasitost, takhle hlasita sluchatka jsem nikdy nemel, ale zvuk je teda tristni. Ovsem me to staci, protoze to mam jen na sport, pri kterem posloucham tanecni hudbu, takze je to uplne sumafuk. Jestli je ale odejdou, tak priste z alliexpressu. :-)

Okey, oni jsou i o něco levnější ty paxy. Jako zas se to nesmí s hlasitostí přehánět, oni většinou bývají sluchátka limitovaný nějakým omezením ne?? aby člověk neohluchnul. Já jsem nedávno četl o nějaký ženský, který bouchli sluchátka v uších, právě z číny.