Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypadávání Wi-fi

Ahoj,

před dvěmi hodinami jsem se zde psal že mám problém s wi-fi vyzkoušel jsem všechny vaše rady, ale nepohlo to. Nyní jsem ale přišel na velmi zvláštní věc. Wi-fi fungovala do té doby než jsem si koupil tento harddisk: https://www.alza.cz/wd-2-5-my-passport-ultra-metal ?dq=2165821&o=12 Když jsem ho zapojil měl jsem ho položený přímo na Xboxu a Wi-fi normálně fungovala, ale nefungoval mi Xbox live (k němu je potřeba wi-fi připojení). potom jsem přišel na to že když ho dám dál od Xboxu tak Xbox live funguje, ale zase začala vypadávat Wi-fi no tak jsem ho teď ze srandy zkusil vypojit a Wi-fi najednou začala fungovat opět bez problémů. Nevíte někdo co s tím? Wi-fi vysílač je ve vedlejší místnosti a signál velmi dobrý.

Ak to ma fakt hlinikovy obal, tak skus ten obal spojit (prilozit) s nejakym obalom konektoru/obalom tej konzoly ak je obal kovovy.
Ale moze to robit aj konzola samotna alebo naprd kabel alebo rozne. Skus ho aj umiestnovat porste inde, nech nerobi zbytocne odrazy wifi anteny.