Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seznam Desktop Error

Dobrý den, můžete mi poradit jak toto vyřešit? Děkuji. Seznam Desktop Error: LightSpeed::Ut8ToWideFilter::input(43):Exaption: Invalid UTF-8 character/seguence: 0xA0 (class LightSpeed::InvalidUTF8Character, LightSpeed::Utf8ToWideFilter::inpult)

Keby si odinstaloval vsetko od seznamu a restartoval potom windows, tak by sa nikde nezobrazovalo Seznam Desktop Error.
Mozno mas este nainstalene seznam doplnky v prehliadacoch. Alebo seznam listy. Alebo seznam neco.
Ten password manager nepoznam, ale asi to bude riadny srot ked nefunguje. Este do toho urcite je nejaky antivir pusteny aby vsetko nicil, to je radosti.

Díky všem, ano podívám se důkladně jestli tam někde něco po Seznamu nezůstalo. Jinak Dashlane Password Manager nemám aktivovaný je v PC už od prodejce, ale zatím jsem ho nepotřeboval tak jsem ho vůbec neaktivoval, pouze se při startu načítá. Jinak díky vůbec nevím kde jsem to nachytal.