Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po vložení disku spuštění souboru

Ahoj, potřebuji radu. Jak vytvořím to, že se po automatickém vložení USB disku do PC spustí program, který je na něm? Přesněji se jedná o prezentace v PowerPointu, které potřebuji takto spouštět. Poradíte? Díky.

Automaticke spustenie programu po zasunuti media bol velky omyl Microsoftu a trvalo mu to hodne dlho, kym na to prisiel.
USB flesky, ktore obsahovali skodnu (autorun.inf) nakazili miliony pocitacov. Uz za ery WinXP (kde to bolo povolene ako default) som to po instalacii systemu vzdy striktne odstavil.
Myslim, ze dnes to nema povolene ziadny rozumny pouzivatel.

od win7 se to nepustí. (u normálních lidí už ani na xp)
ale default vyskočí windowsí okno autoplay, cože s tou flashkou dělat - to stále znamená, že autoklikací jedinec zvolí co nemá.
(a filtr autoplay ve windows jde oklamat)

takže ano, lze mít zavirovanou flashku, třeba od pomalejšího kamaráda, jehož iq nesahá dál než k průzkumníkovi windows.
ale systém se zakázaným autorun na ni přesto nereaguje - což je přesně opak toho, co milý tazatel naivně požaduje.