Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po vložení disku spuštění souboru

Ahoj, potřebuji radu. Jak vytvořím to, že se po automatickém vložení USB disku do PC spustí program, který je na něm? Přesněji se jedná o prezentace v PowerPointu, které potřebuji takto spouštět. Poradíte? Díky.

od win7 se to nepustí. (u normálních lidí už ani na xp)
ale default vyskočí windowsí okno autoplay, cože s tou flashkou dělat - to stále znamená, že autoklikací jedinec zvolí co nemá.
(a filtr autoplay ve windows jde oklamat)

takže ano, lze mít zavirovanou flashku, třeba od pomalejšího kamaráda, jehož iq nesahá dál než k průzkumníkovi windows.
ale systém se zakázaným autorun na ni přesto nereaguje - což je přesně opak toho, co milý tazatel naivně požaduje.