Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava

Zdravim chtel bych poradit s pocitacem pro znameho. Jedna se o sestavu pro cloveka, ktery si ve volnem casu chce zahrat(obcasny hrac). Doted hral starsi hry na 9 let stare sestave. u mne dostal zalusk na nove hry...
Idea je postavit pc kolem 10.000, s tim ze neni potreba GPU(750ti) a HDD a mohl si zahrat hry soucasnoti na stredni detaily, 750ti utahne jeho rozliseni 1366x768, ale aby mohl pohodlne upgradovat v budoucnosti grafickou kartu s monitorem a hrat na FHD vysoke v 60fps

PC rozpocet: kolem 10 000 kc
neni potreba Hdd a gpu

S tím "zdrojem" budeš mít za chvilku ohňostroj a RAMky existují i normálnějších tvarů a kvalitnějších značek.

1) https://www.czc.cz/seasonic-s12ii-520-520w/74749/p rodukt
2) https://www.czc.cz/crucial-ballistix-sport-lt-8gb- 2x4gb-ddr4-2400/168552/produkt

Ale vše důležité už ti tu bylo zodpovězeno. Nemá cenu to lámat přes koleno, pokud není rozpočet. Lepší je našetřit a pak postavit něco, co nějakou dobu vydrží svým výkonem.