Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výber grafiky

Zdravím,

Potreboval by som pomoct s vyberom grafickej 1080ti ...
pozeral som ich na alze a je tam medzi niektorimi dost velky financny rozdiel.
Preto by ma zaujmalo, ci sa za tie drahsie oplati priplatit a alebo ci je rozdiel minimalny a je to jedno...

Dakujem

Preco by nemal?? Pozeral som na nete a vela ludi tuto graficku kartu ma s tymto procesorom a nema ziadny problem... vsetko je to iba o monitore... cim väcsie rozlisenie tym menej zavysi na procesore ... ja mam v plane k nej dokupit aj monitor s rozlisenim 2560x1440 cim zatazim gk v pohode na 100%

Čekal jsem, že když to nenapíšu jak pro prvňáka, tak se najdou jedinci, kteří to nedokáží pochopit.
Přestože nevím, kde tazatel čerpal informace o tom, že zrovna i7 2600K je ideál k 1080Ti, já vyzdvihoval především youtube, kde není dobré tyto informace čerpat a když si dáš ruku na srdce, tak myslím, že ti nezbude nic jiného, než souhlasit.

Navíc na tom linku není nic o tom, že by ten procesor nestačil.

To možná proto, že kdybych si vybíral jednu z nejsilnějších GPU na trhu, samozřejmě bych vybíral i jeden z nejsilnějších CPU. Nikde netvrdím, že to pro něj bude brutální brzda a pokud chce časem upgradovat, tak jedině dobře, ale to nic nemění na názoru, že s jakýmkoliv z dnešních i7 dosáhne lepšího výkonu.