Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zasekáváni satelitního obrazu

Vím že to sem nepatři ale přesto se zde poptám možná mně někdo pomůže.

Dobry den kupoval-isme si novou televizi tuto =32" Sony Bravia KDL-32WD757= a k tomu sme dostali od známe-ho satelitní při-mač při-mač se jmenuje optibox pony ale problém je že při sledováni programu se zasekává obraz

Programy se zasekáváni sou tito. prima=novaHD = nova cinemaHD a další

Programy které se nezasekává ji to sou tito ct:dHD = ct24HD a další

satelitní konektor satelitní při-mač satelitní karta a televize je vše hd

Chci odvaz slyšet 100% kde jě teda chyba

v televizi nebo s satelitním při-mači

pokut budete chtít vědět vice informaci klidně dodám nemam stým žádní problém

děkuji.

100% chyba bude bud v televizi, nebo v prijimaci.
Ta televize ma myslim nejaky prijimac v sobe, tak muzes zkusit pouzit ten. Pripadne muzes koupit jiny (externi, ale neco jinyho nez toho ponika) a zkusit to s nim.
Pokud to bude blbe fungovat i s tim jinym prijimacem, muzes jit reklamovat TV...

Ano televize na slot pro kartu toto www.eltasat.cz přistroj je propojeni přes HDMI skoušel sem to napojit v televizoru jak HDMI 1 tak HDMI 2 a problém přetrvala ale jak mile si spustím film na DVD přes SCART tak to neděla obraz de plynule bez sekáni ano skusim jiní.

TV mas len ako zobrazovadlo takze tam by som moznu chybu hladal az v poslednom rade, ten sat box nepoznam ale co som tak popozeral po nete tak optibox pony to je nejaka cinska mrdka, znamy sa toho asi potreboval zbavit, zrejme vedel preco. Priciny preco mrzne mozu byt rozne, od debilneho hw, cez mozno uz odchadzajuci zdroj v satboxe az po prebudeny lnb vstup.

Problém ovšem může být i ve špatně nastavené satelitní anténě. Některé stb mohou mít méně citlivé tunery a nebo konvertor má vyšší šumové číslo a proto se projevuje to sekání obrazu. Tomu sekání obrazu říkáš když se obraz zastavuje či kostičkuje ? Zjisti zda se to " sekání " projevuje jen při jedné přijímané polarizaci Vertikální či horizontální.

Podle toho co píšeš to tedy na špatně nastavenou anténu nevypadá.Síla signálu 100% je OK,stejně jako kvalita digitálního přenosu. Problém bude asi někde jinde. Pro jistotu bych ten přijímač zkusil na jiné televizi a nebo naopak jiný přijímač na tvojí TV.

signal "q" moze byt aj 80%, ale nesmie kolisat. Q sa meria iba na zasynchronizovanom streame. Ked to vyppadne zo synchronizacie (pretoze to Q kolise), tak sa obraz sekne. Je to normalne spravanie. Bohuzial je to horsie ako analog, pokial nemame vsetko v perfeknom stave vcitane hw, nastavenia, signalu a pod.

Dobry den chci všem moc poděkovat co ste mně chtěli pomoct s tímto problémem ale je vše vyřešené koupil-isme si noví satelitní při-mač a ten to neděla co dělal ten předtím.

!!!!!!!!!!!! VYŘEŠENO !!!!!!!!!!