Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s internetem

Dobrý den,mam notebook a Windows 10. Po restartování ntb mi nešel zvuk a ani internet. Problém se zvukem sem vyřešil tím, že jsem spustil nějalé služby, které byly vyplé, avšak internet mi pořád nejde. Ani se mi dole na liště neukazuje ikona jakehokoli připojení, kabel také nefunguje. Windows poradce mi poradil, že nemám ve službách zaplý EAP protokol, jenže ten mi zapnou nejde a píše to "Chyba 1068, nepodařilo se zahájit službu nebo skupinu" proto se tedy obracím k vám. Nechce se mi zálohovat ntb a před restartováním jsem se nikde v nastavení nešťoural. Děkuji za všechny odpovědi

Někdy je řešení lehčí,než se zdá.Máš zaplou wifi na svém notebooku?Klávesa Fn+F2 nebo Fn+F1 nebo podobně.Máš nainstalovaný ovladač pro svůj notebook(mrkni do Správce zařízení-není žlutý otazník?)Není wifi adaptér vypnutý v Biosu?