Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Port Forward

Zdravím, mám takový problém. Mám veřejnou IP která je na modemu od O2, za modemem je Gateway od Ubiquiti USG 4Pro a za ní je server na kterém je nainstalovaný IIS a na něm na portu 80 WordPress. Na O2 modemu mám v NATu port 80 nasměrovaný na 10.0.0.2 což je USG, a v USG mám porto forward portu 80 na IP: 192.168.0.3 což je server.... Pokud ale zadám veřejnou IP tak se na web nedostanu. Mohl by někdo poradit kde je chybka ? Díky.

To sa snažíš vo svojej lokálnej sieti pripojiť cez verejnú ip na svoj lokálny server? To Ti zrejme cez modem o2 neprejde...firewall tiež môže protestovať...
Skúšaj si to mimo svojho domova...
či je port otvorený - si otestuj cez nejakú webovú službu napr.

Asi by to nebylo špatné... Jen budu muset přijít jak to tam nastavit.... On je ten O2 splašený modem celkem nepřehledný. Když jsem tam předtím nahrál originál Zyxel Firmware bylo to milionkrát lepší, bohužel O2 to mají ošefované aby tam jel jen ten jejich odpad.

Nemusel si pri zmene na birdge znovu nastavit aj VPI a VCI na modeme? Podla mna sice nie, ale pre istotu si to skontroluj.
Ono asi najlepsie bude zavolat na technicku podporu a spytat sa, ci je mozne vytacat spojenie az za ich modemom, pretoze si neviem predstavit akoby to mohli mat osetrene, zeby to neslo....akonahle das modem do bridge tak DSLAM nevie zistit, ci spojenie vytaca modem, router, alebo nejaky pocitac.
Ono by si to mohol skusit vytocit aj z PC ak ho zapojis priamo do modemu. Tym vylucis problem na strabne UBNT.