Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Šílené využití RAM

Zdravím chtěl bych se zeptat čím může být způsobeno šílené využití ram paměti? Měl jsem problém s pc tak jsem reinstaloval windows 10 (je to už dva týdny a nejsem si jistý jestli to trvá od instalace winu nebo se stalo něco teď) V pc mám 16 gb ram paměti a při zapnutém pc kdy jsem jen na ploše mám využito cca 90% - hry jsou s tím samozřejmě nehratelné a ostatní aktivity jako třeba internet problémové. Počítač jsem projel Mbamem - bez výsledku (nic nenašel)

Deska - MSI 970 GAMING - AMD 970
CPU - FX 8300
GPU - R9 380
RAM - 16GB

A jakou máš přesně verzi operačního sytému Windows 10 ? Nejde o nějakou 'Preview' nebo poslední Update ?
Můžeme se o to pokusit přes přidaní, nástavení registračního klíče k tomu spusť PowerShell (pravý klik na start -> "Windows PowerShell (admin)") a zadej následující příkaz :

REG add "HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Memory Management" /v "PagingFiles" /t REG_MULTI_SZ /d "C:\pagefile.sys 0 0" /f

- RESTART PC :!:
- Stále 12Gb 'fuč' ?

Popřípadě nastavit VM ručně pod :
-Proklikat se ručně, nebo z příkazového řádku spustit pomoci 'WIN + R' -> do příkazového řádku vložit :

SystemPropertiesPerformance.exe

(Po spuštěni 'SPPerf' -> 'Další' -> 'Virtual memory' -> "No Paging file" + POTVRDIT , jako na obrázku položka vedle 'No paging file' [SET] :i:)
- RESTART PC :!:
[img=http://www.computerstepbystep.com/wpimages/wp1ce15b38_01.png]http://www.computerstepbystep.com/wpimages/wp1ce15 b38_01.png[/img]

Stale nic ? Restartoval jsi po nastavení PC ?
- Tak změníme hodnotu Ndu v registračního klíče k dezaktivovaní :
('WIN+R' -> 'Regedit' -> podle cesty níže najdi položku NUD, START a přidej ji hodnotu 4 (disable) + OK )
Jestli máš problém to najit, spusť stáhly soubor Reg_rohlik.reg pro nastaveni "Nud\Start -> 4" : Registrační klíč http://pc.poradna.net/file/view/29065-reg-rohlik-r eg

- RESTART PC :!:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Services\Ndu

[img=/file/view/29064-nud-png]29064-nud-png[/img]

Tak to vypadá že problém stále přetrvává. Poté co jsem provedl krok 1 a restartoval pc ram byla v pohodě, ale během používání se zase zaplní kompletně celá (všech 16gb). Zkusil jsem tedy druhou metodu a nastavil hodnoty na 1024 gb (obě dvě) ale i tak vždy po pár hodinách používání jsem u 90-99% využití ram a je nutný restart. Před reinstalaci windows jsem tento problém neměl, nenapadá vás ještě nějaké řešení ?