Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia II asi nefunkčný PhySX

Dobrý deň kolegovia, napísal som to sem, pretože je to asi problém s PhysX. Mám problém s hrou Mafia II. Pri zapnutí PhySX na nastavenie "Vysoké" sa v benchmarkoch ukazuje FPS 25-40, bez PhySX 120-130FPS. Neviem čím to môže byť, a už si dlho lámem hlavu.

Čo som skúšal
- Preinštalovať ovládače.
- Preinštalovať PhySX.
- Nastaviť v ovládacom panely PhySX len na GPU.
- Preinštalovať hru (Hra je zo Steamu).
- Vírusy nemám žiadne.

Neviem čo mám robiť, že by už nepodpora novších GPU?
Zostava: FX 8300, GTX 970.

Mafia II mi bežala na Ultra na GTX 470 a aj s PhySX.

Má niekto, alebo mal niekto takýto problém? Ďakujem vopred.

no PhysX funguje v případě AMD přes CPU jinak těď jsem to zkoušel na FX8300 s RX570 mám s PhysX Vysoké jen průměr 10fps a bez PhysX je to 110fps
jak jsem měl Phenom II X4 965 s GTX660 tak to bylo s PhysX Vysoké 30fps průměr a bez PhysX 100fps

tych 60fps samotná davá až tak GTX1070 a v minulosti to jelo stejně na pytel http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry-a-zabava/1 8568-mafia-2-ceska-pecka-s-physx?start=5 (GTX480 + ještě na PhysX GTS250 možná těch 50-60fps to jelo), jinak mluvím o tom int. becnhmarku ten je o dost náročnější, samotná hra může být plynulá i s PhysX což se ale zhoršuje s větším možstvím částicových efektů a dochází k propadům - třeba kouř od pneumatik atd.

• Zkus vymazat vsechny soubory z :

steam...../MAFIA II/EDIT/APEX

* POZOR Vymazat vsechny soubory mimo ty, co zacinaji na 'vito..' a "m2skeleton.ms" s "ClothRemapTable".

[TiP] ~ Pred vymazanim, slozku zalohuj (udel ji nekam kopii)
• Kdyz nastavis PhysX na CPU mas stejné FPS jak pri volbe PhysX pro GPU ?
• Pri zadani PhysX - OFF, stejné FPS ?
* FPS, myslim FPS ve hre, ne v aplikaci BENCHMARK, kde problém muze byt jen v nem a né ve hre [!].

[MUZE SE HODIT] :
• Navody, na opravu|zrychleni hry pri problémech se spustenym PhysX : http://physxinfo.com/news/3628/mafia-ii-demo-tweaking-physx-performance/
* Jako v pripade vyse, bych ti opravdu doporucil proves kopii souboru, které budou bud smazany nebo modifikovany, nahravat znovu se ti to asi nechce ;-)