Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem transmitter do auta

Zdravím, mám dotaz ohledně transmitteru do auta pro přehrávání mp3 z flasch disku do autorádia. Nemá tady prosím někdo zkušenost co případně koupit, či jinak vyřešit přenos mp3 do AR, které MP3 neumí?
Děkuji za info

Vzhledem ke "kvalitě" transmitterů je to v podstatě asi jedno (já používám nějaký noname za 300,- Kč), každopádně je ale plus, pokud tvoje rádio má AUX, použít propojení kabelem (občas je trošku problém najít volnou frekvenci, hlavně pokud jezdíš napříč republikou - lokální rádia dělají kouzla). Pokud máš ještě rádio na kazety, stačí adaptér do kazetové mechaniky (pořád to bude lepší, než FM…).