Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmena mac adresy na mobile

Zdravím.V práci sa pripájame na wifi pre hosti a obcas sa stane (raz za pol roka),ze niekoho zablokuju a teraz to padlo na mna.Niektorý kupuju nove mobily:)
Niekde som sa docítal,ze sa da v mobile zmenit MAC adresa.Treba k tomu ROOT,ten mam.Nema niekto nejaký overený postup ako to urobit?

K podobnemu kroku (obmedzenie podla mac adries) sa chystam aj ja u jedneho zakaznika, pretoze heslo uz samozrejme uniklo do vyroby a ja mam teraz uz skoro plny /23 rozsah ipeciek, co mi lezu na net. Pokial nie je admin blby dokaze si s tebou poradit aj ked si budes menit mac adresy.
Btw co tak skusit zadat how to change mac address "my_mobile" a skusit navod podla toho, co ti vypluje CML?