Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Intel INF update

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli víte něco o ovladačích Intel INF. Na co všechno to má vliv? A je potřeba pro každý čipset konkrétní verze, nebo se dá použít u všech základních desek od Intelu ta nejnovější verze co je k dispozici?

Pro všechny chipsety jedna verze není, třeba tady to máš hezky vysvětlené. Základní desku od Intelu asi nemáš, nejjednodušší je vlézt na web výrobce základní desky/notebooku a stáhnout to tam.
https://downloadcenter.intel.com/product/1145/Inte l-Chipset-Software-Installation-Utility

The driver or software for your Intel® component might have been changed or replaced by the computer manufacturer. We recommend you work with your computer manufacturer before installing our driver so you don’t lose features or customizations.