Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook... fotky z massangeru

Ahoj.. možná to bude znít jako banální dotaz, ale byl bych rád za odpovědi,a ne kritiku jak je to jednoduchý nebo by člověk ani pak nemel chodit na pc, když to neumí. Jak spolehlivě vymazat fotky přijaté na massangeru když pak se stále objevují na mobilu tabletu a všech zařízení kde si člověk massanger nainstaluje. Děkuji za nápady

Já bych tam poslal hromadu dalších fotek a jinýho bullshitu a ono se to pak v davu ztratí.
Jinak zprávy jdou i mazat, na telefonu dlouhým podržením, nebo kliknutím na 3 tečky vedle zprávy, ale smažou se jen u tebe, druhá strana je stále uvidí...

Ked si zmazes tu staru diskusiu (ten obrazok v tej diskusii), tak by sa to nemalo natahovat.
Tie uz lokalne natiahnute si zmaz v galerii.
Inac doteraz som si nevsimol ze by to fb messenger natahoval aj inde, ale je pravda ze messenger pouzivam len na 1zariadeni, na ostatnych mozes ist predsa len na FB webstranku a ne instalovat messenger (ten je len na to aby mi nieco pipalo ked pride sprava, a to chcem mat predsa len na 1zariadeni, a ne na 10tich)