Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s PC (po 3 pisu)

Zdravim,mam takovej problem..trochu sem upgradoval kompa a pri vymene karet.ted v pc mam GT 220 a chtel bych tam daat GTX 550ti ale predtim my hazelo na oboouch kartach problem se zobrazenim,psalo mi to hlasku Ovladac zobrazeni prestal pracoval a byl obnoven ,pod tim bylo jeste Windows kerenel a cislo ovladacu no a jeste sem pridaval Ramky mel sem 2GB a koupil sem 4GB stejnou frekvenci proste vse by melo slapalt ale do nedavna sem si jeste myslel ze to je zakladni deskou..ale ted sem zkusil dat ty stary 2GB Ramky a tu chybu my to na ty karte nehazi, tak je mozny ze je to Ramkama?a pritom sem je testoval v Memtestu 8 hodin a v pohode..

Moze ale neni to obvykle, pri probleme s RAM by si mal skor nahodne problemy a nahodne rozne typy BSOD.
nic ti ale nebrani dat tam zas tu 4GB a skusat to a tu 2GB vybrat a 4GB v stejnom slote apod.

moze ale napr. frekvencia RAM hrat rolu alebo zataz DC menica na zdroj alebo ine veci. Problem s ovladacom grafiky je skor problem napajania t.j. zdroj alebo problem samotnej grafiky, alebo problem samotneho ovladaca

Problem moze byt vo vsetkom moznom, BIOS mas na defaults? Windows su 32 ci 64bit? Ovladace mas urcite spravne?
Tak skus ine 4GB RAM, alebo si rob memtest86+ aj 24hodin apod, zvycajne je taka vec bud napajanim alebo ovladacmi a ne ram, ale ty vies co ti to robi a s jakym komponentom. Ked sa ti zda ze to zavisi od RAM, tak to moze zavisiet aj od RAM.