Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levné PC jen na internet

Zdravím, potřebují sestavit PC pro svoje prarodiče. Jejich požadavky bude nejspíše jen přehrávání filmů, hudby, hraní nějakých nenáročných webových her a surfování na netu. Proto si myslím že se do toho PC nemusí dávat moc peněz, mohl by mi někdo takový PC sestavit? Jen bednu, zbytek periferií dokoupím. Díky

tyto sff mají rizikovou konstrukci - horký vzduch z procesoru fouká přímo do desce dozadu. elektrolyty po cestě jsou po pár letech načnuté nebo vyteklé.
ale hromadně jsme vyhazovali předchozí modely, tato řada se dá říct že drží líp.

je to hp, čili prasečí bios (ale vyresetovat se to dá), kompatibilita je trochu fujky, základní deska v sff se pochopitelně nedá nahradit, to samé zdroj (tam není sfx).

Však to taky o něco výše píšu, že SSF bych nebral.
Ono mé zkušenosti s HP jsou špatné i se stroji v miditower bedně. I tam jsem se setkal s nestandardní zdrojem (neměl vůbec ATX 24PIN konektor), chladičem CPU s nestandardní roztečí upevňovacích otvorů a pochopitelně i základní deskou s atypickými rozměry.
Když chcípnul, tak jsem z něj vybral jen RAM, CPU, HDD a DVD. K tomu jsem koupil novou základovku s bednou a zdrojem, vše ostatní šlo do šrotu.