Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi

Zdravím chcem poradiť ohľadne kúpi wifi routera chcem aby mal čo najväčší dosah moj aktuálny router je D-Link GO-RT-AC750 a je to neskutočná bieda uvažujem nad ASUS RT-AC51U dakujem za každu radu

Routery (všechny) mají v podstatě pevně daný vyzařovací výkon. Změny dosáhneš jiným umístěním,natočením antén.Asus jsem měl. Po půl roce odešel síťový adaptér. (mají jiný konektor - tenký),po složitém shánění za dalšího půl roku odešla WIFI část.(ASUS RT-N66U).