Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RS232

Ahoj mám analyzátory ke kterým potřebuji pro komunikaci a diagnostiku RS232 existují třeba RS232 moduly přes net abych nemusel jezdit po celé republice se koukat na diagnostiku s notebookem ?? a nebo nenapadá někoho nějaké řešení ??
mám k dispozici i server kdyby bylo třeba.

No a jak si to mal zajistene doteraz? Bolo tam nejake PC, alebo co tam mas na remote strane?
Da sa naprogramovat si to, ak najdes niekoho kto vie programovat ovladac virtualneho com portu a aplikaciu na druhu stranu.

Neviem co tam mas na druhej strane. Minule tam boli aj nejake linky. Ak mas na druhej strane normalne PC trvalo pripojene na ten COM tak si hladaj slova virtual serial over lan apod. Asi to bude za peniaze.

doteď jsem tam měl modul od jedné firmy dala se do něj simka a připojil se na rs232 a já si stáhl program té firmy udělal virtuální comport a už jsem si otevřel svůj program pro diagnostiku nastavil na něm ten virual port a už to jelo

A ta simkarta a zariadenie umoznuje co? Alebo si ta firma to zariadenie zobrala ci co?

Ak ta simkarta umoznuje prijmat datove volanie, a to tajuplne zariadenie je GSM modem, tak si kup na svoju stranu GSM modem a simkartu ktora umoznuje datove zavolanie (9600baud) pripoj si to na svoj RS232 a zavolaj si normalne cez ten svoj GSM modem na ten remote GSM modem.

Alebo si daj do google slova tvoja firma povodna a slovo nahrada alebo replacement alebo co to bola za firma.