Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MPEG TS súbory do jedného

Čaute prosím vás viete mi poradiť v akom programe spojím video súbory MPEG TS rozdelené na viac častí. Je to full hd film ,ktorý je takto rozdelený pre prehrávač,ktorý takto rozdelené časti zvládne. Ja by som to chcel spojiť do jedného,bez straty kvality,dík.

TC to spojil do súboru ,bez koncovky,nepoužiteľné,neprehrateľné. Na avidemux som žiadne kodeky neinštaloval.Moja otázka znie či tie programy ,ktoré mi doporučujete tie časti ,len spoja čiže nepríde k strate kvality a vytvoria ,len kópiu spojených častí,alebo to opäť prekonvertujú a tým pádom predpokladám ,že príde aj k strate kvality,pretože full hd film neťahám ,len tak zo srandy.
Vyskúšaný aj tsmuxer, TSSplitter spojilo to divne ide obraz nejde zvuk vynechá nejaké položky,kašlem na to majte sa.

Ked si tam nastavis u video a audio len stream copy, tak nic nebudu konvertovat.
Ked tie veci otvaras tak pripadne skus zakaza antiviraky ak mas, mozno sa ti do toho seru.
Koncovku si predsa mozes dat jaku chces, TC neni jasnovidec on ti tam sam koncovky pridavat nebude. Ked si spajal TS tak si urob koncovku ts alebo ked spajas mpegy tak koncovku mpeg, apod.
A tie subory su asi posahane uz na zdroji ked mas take problemy. Ja neviem ja si kupujem BD neseriem sa s takymi vecami.

TC plácne soubory za sebe jak jsou, to nejde, je to streamované video, uvnitř je narván zvuk, případně titulky, to se nedá přilepit za sebe, to se musí propojit streamy, to TC neudělá i když dáš koncovky jaké chceš.

2 Lucifer: Když jen tak koukám na ty délky souborů, už to je podivné, jsou krátké a některé dokonce velmi kraťoučké. To má být řádově v desítkách mega, obvyklé je dělení po 1024MB