Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Power Bank nenabiji telefon

Zdravim,koupil jsem si novou powerbanku.
Kdyz jsem kabel dal do telefonu tak se to
nenabijelo.Zkusil jsem to dat do jineho
telefonu a nabijelo se to.Zajimave.
Ps:powerbanku jsem predtim nabil.
Dekuji Kutra

Já už se setkal is Powerbankou, která nabíjela všechno krom jakéhosi čínského Kšomi Hoň mi. V okamžiku, kdy jsem powerbanku připojil k nabíječce, začala nabíjet i tohle Kšomi. Pak jsem ji v klidu mohl od nabíječky odpojit a mobil zůstal stále nabíjen. Doteď jsem úplně nepobral, co za speciální zapojení to muselo být.