Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OScilator

Dobrý, bol by tu niekto dobrý a pomohol mi vypracovat tieto ulohy? Snažil som sa najst na internete ale nejak som nevedel čo je čo nevyznam sa v tom.

1) Napíšte princip colpitsovho oscilatora

-akú úlohu ma cievka v tomto obvode

-akú úlohu maju kondenzátory

-akú úlohu ma tranzistor, prečo je tam

2) Prečo su definované podmienky kmitania

-o čom hovorí amplitudov, čo sa stane ak nebude splnena

-o čom hovorí fázová, čo sa stane ak nebude splnena

3) NAkreslite a slovne popíšte závislot impedancie od frenkencie pri oscil. riadených kryštálom.

Je to písomka ktorú som totalne zbabral a na dalšiu hodinu idem z toho odpovedat. Dakujem.

takze to zavesis sem, aby sme to za teba spravili, zatial co ty sa zadrbavas niekde v prdeli?
Co si robil ked ste to v skole brali? A nehovor ze ste to nebrali, to by to dobabral kazdy.
Bez si to googlit a uc sa, internet nieje na to aby za teba robil tvoju pracu.

Dufam ze sa tu nenajde obetavy exot, ktory ti to vypracuje, pretoze by si zasluzil facku. Za to, ze prispel k tomu, ze si sa nic nenaucil.

Preboha :D a ja zas dúfam že tu niesu len exoti ktorý sa nudia a hejtuju tu.. Ja fakt potrebujem len pomoc lebo tomu nechapem a neviem.. Dobre napriklad mam napisane o čom je colpitsov oscilator aleeee proste nikde nemam napisane načo tam je ta cievka a čo robi ani neviem žeby sa dačo take na hodinah spominalo abo tak. ALebo čo sa stane ak nebude splnena amplitudova podmienaka.. viem len čo to je...