Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smazání už. účtů

Zdravím, stala se mi věc, která pro některé bude k smíchu, ale teď s tím nic už nenadělám... Měl jsem celkem 2 uživatele na PC, chtěl jsem zde nechat pouze jednoho a to správce s administratorskymi právy bez nutnosti přihlašování... Jeden účet jsem tedy jednoduše smazal, ale poté na tom 2. jsem v lusrmgr.msc našel, že je účet administratora a současně i 2. a to správce, čili i jeho jsem smazal( úč. správce), restartoval PC a zjistil, že se nemůžu nikam přihlasit, vyskočí mi chyba s možnosti přihlášení, že se nelze přihlasit k uživatelskýmu účtu, bohužel se nemůžu dostat ani na účet administratora...

Jak mohu dál postupovat? Je možnost přeinstalace win? Mám instalační CD, ale bohužel nemám u něj kod k úplně nový instalaci. Je možnost to obnovit přes příkazový řádek? Zkoušel jsem hledat v biosu, ale došlo mi, že zde nic neobnovím.

Díky za rady.

Co nouzový režim, tam to taky nejde?
Můžeš zkusit tam uživatelský složky nahrát ručně, tedy dát HDD do jinýho PC a nějaký účet (nejspíš Administrátora) tam prostě nakopírovat z jinýho, funkčního, systému. Mám na mysli složky účtu v adresáři Users. Nebo si ty uživatelský složky nakopíruješ na USB flash, nabootuješ pak na svým PC nějaký live Linux (či jakýkoliv jiný live OS) a z toho flashdisku si to tam pak nakopíruješ. Nezaručuji, že to bude fungovat, ale za pokus to stojí. Rozhodně by to bylo jednodušší, než reinstalace celýho systému.