Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepší prohlížeč

Ahoj hledám nejlepší prohlížeč pro WINDOWS, který umí s pomocí addonů blokovat okna a reklamy (ADBLOCK, UBLOCK ORIGIN) díky.
Změna kategorie, původně: Software (Kurt)

Každý má jiné nároky a potřeby, každému vyhovuje něco jiného. To je asi jako byses zeptal, co máš jíst, co je nejlepší jídlo. Jistě pochopíš, že každý má rád něco jiného. Prohlížeče musíš prostě vyzkoušet a vybrat si sám, co ti nejvíce vyhovuje a co potřebuješ. Ostatní ti mohou jen sdělit, co je pro ně nejlepší. Výběr je pak na tobě.

Mě prozatím vyhovuje poslední verze EDGE nic společného s předešlímy build, kde poslední 3 jsou podstatně stabilnější (rychlostí javascrpt, html5 apd má čím konkurovat a patří mezi nejrychlejší), i přesto že mi chvíli trvalo si na něho zvyknou, jsem spokojen.

PS : Umí číst jak dokumenty (PDF) tak i kupříkladu elektronické knížky ve formátu ePUB.
(ADB a podobně je stále jedno a to samé vývojářské/devlopper studio, kde fungují až na menší detaily skoro stejně bez ohledu na to jak se určitý prohlížeč jmenuje :-))