Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemecko a internet

Ahojte,
Vobec neviem po nemecky ale idem tam pracovat a preto by som moc krat poprosil doporucit internet. Kedze nebudem na jednom mieste stale.. pol roka mozno hej a potom na pol roka inde.. tak by to chcelo nieco mobilne.. zrejme by bolo najlepšie mat klasicky mobilný internet na simkartu avsak neviem ci zrovna 4g kedze netusim kde budem byvat presne a ci tam bude 4g pokrytie. Samozrejme najlepšie co najnizsia cena a co najviac gb prípade ideálne neobmedzený internet..
Uvažoval som aj nad satelitnym ale to je drahe ako kokain..

Veľmi pekne ďakujem za pomoc.

Vacsinou mas moznost dat si nejake DSL alebo optiku ak je ale davaj pozor na to ze reklamovana cena plati 6mesiacov ale zaviazes sa na 24mesiacov a tam je potom cena 2x vyssia (u tej malej ceny ceny je hviezdicka a ta velka cena je milimetrovym pismom). Nejake DSL alebo optika vyjde na nejakych 25eur/measiac.
Mobilne je vzdy obmedzene objemom, 1GB alebo par GB za dost velke peniaze, ja pouzivam 500MB prepaid za 6eur/mesiac ked som kdesi von tak si pozriem nejaky web v mobile, doma mam neobmedzene DSL.