Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Generování kontextu aktivace se nezdařilo

Jak se v prohlizeci udalosti zbavit teto hlasky:

Generování kontextu aktivace pro C:\Software (x86)\Audacity\audacity.exe se nezdařilo. Chyba v souboru manifestu nebo zásad na řádku . Verze součásti požadovaná aplikací je v konfliktu s jinou verzí součásti, která je již aktivní. Konfliktní součásti: Součást 1: C:\WINDOWS\WinSxS\manifests\amd64_microsoft.window s.common-controls_6595b64144ccf1df_6.0.15063.0_non e_108e4f62dfe5d999.manifest. Součást 2: C:\WINDOWS\WinSxS\manifests\x86_microsoft.windows. common-controls_6595b64144ccf1df_6.0.15063.0_none_ 583b8639f462029f.manifest.

OS Windows 10

Audacity funguje normalne.

Predevcirem jsem Audacity aktualizoval do stejne slozky jako uz bylo instalovane. Tu instalaci, ktera tam byla jsem ale predtim neodinstaloval. Ze by vznikl problem tim?

Co teda myslis, zkusit kompletne odinstalovat a nainstalovat znovu?

---

Windows 7 tak jako tak 2020 konci podpora. Jiste bude to jako s XP, chvili to jeste pobezi, ale treba kamos je doted na XP a zacina mi silny problemy, Chrome se nezaktualizuje, Firefox snad uz taky ne atd.

Ano skus to audacity odinstalit a nainstalit.
Ma to asi povodne zaregistrovanu inu verziu common controls dll, alebo to chce inu verziu, nechapem celkom tu hlasku, tie ms sxs archivy verzii a manifesty som nikdy moc nestudoval. manifestoval som naposledy s cervenou vlajockou pri ceste ked isiel okolo dajaky gorbacov :D