Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nová super aktualizace W10

Víte si někdo rady s novou aktualizací W10? Nechal jsem aktualizovat PC a mám pár problémů. Jednak mi zmizeli ovladače zvukové karty (na instalaci již usilovně praciji ale nechce se tomu).

Další když mám ikony na ploše tak hned první řádek ikon hned nad lištou nejde zaplnit. Pokud tam přesunu ikonu tak se teleportuje nahoru. Všechny ikony se posunuli o řádek nahoru, nevíte co s tím?

A závěrem mi začala vyskakovat po startu chyba esrv.exe "Aplikace (0xc0000142) se beoidařilo spustit".

Co je to HP ?
Jestli je problém tak veliky, tak se vrate na predchozi verzi/BUILD
- Docela bych vam dopouril pouzit Refresh Windows tool, s obnovenim OS se "ZACHOVANIM" dokumentu nebo vycistit jako by byl novy, dle vasich preferenci.
- Download Refresh Windows tool na stahnuti : http://download.microsoft.com/download/8/7/5/87544 17B-C1A4-4D6C-8424-E1CD99F51B28/RefreshWindowsTool .exe
Vice o : https://www.microsoft.com/en-us/software-download/ windows10startfresh

Začněte se spustenim a instalaci aktualizaci.
- Pak se podívejte do správce zařízení, co přesně neni aktualizované a co jaky ovladac obsahuje .
- Spustit 'správce zařízení', klik na START -> správce zařízení, nebo 'pustit' - > :

devmgmt.msc

- V něm si najdete co ti nejede, pravý klik -> aktualizovat
(provést až po spuštění a dokončení aktualizaci :!:)

Pomocí Power Shell mužete nahlednou na nainstalované + verze pomocí příkazu :

Get-WmiObject Win32_PnPSignedDriver| select devicename, driverversion

Popřípadě zkusit kompatibilitu předešlich ovladačů, ze stránky Intelu . https://downloadcenter.intel.com/product/40077/Int el-Desktop-Board-DP55KG

Drivery zvukovky se mi podařilo opravit, samozřejmě že z intel stránky nešli stáhnout, v cca 40% stahování se to prostě zastaví a dál nestahuje. (Otestováno několik prohlížečů ,vč. Chrome + Firefox). Naštěstí jsem měl zálohy.... Ovladače nainstalovány ale pofidérně, ale hraje to jak má tak na to kašlu....

Tak C++ mám nejnovější verzi... Nechápu moc logiku proč by tam měla být 10x stejná instalace. Tak uvidíme, ale možná máš pravdu protože mám hru ARMA3 a ta se odmítá sputit. Podle chyb kterých vyskočí asi 10 chybí některé soubory systému. :D Že já se na to.....

Toto je vraj nejaky intel updater, pisu tam na tom fore. Take veci neinstalit. Je to sice legalne ale clovek by nemal chciet ziadne tooly typu ja_ti_tu_nieco_na_pozadi_budem_vrtat_a_nepoviem_ti _to.exe
(.. samozrejme niekedy to nacpe do PC vyrobca nejakeho HW / balika ovladaca, nie je az tak jednoduche sa branit :)