Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový monitor - problémy při startu a náhodné zhasínání

Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu s novým monitorem, pořídil jsem si Full HD 144Hz monitor Acer KG271 připojený přes displayport.K počítači mám ještě připojený monitor Samsung (1680x1050) přes VGA -> DVI do grafické karty a malou televizi (1366x768) a ta je přes HDMI. Když zapnu prvně počítač tak nenabootuje, klávesnice ani myš se nerozsvítí a monitory také ne + grafika jede na vysoké otáčky. Musím počítač natvrdo restartovat, aby vše naběhlo. Nevíte někdo prosím čím by to mohlo být? A ještě se mi stává že se nový monitor náhodně vypne, led dioda svítí ale obraz zčerná tak na 2-3 vteřiny a pak zase naskočí. Ostatní monitory to neovlivňuje, a běží dále.

Děkuji moc za jakoukoliv radu :)

Hmmmmm.... takže vieme, že máš nový monitor, k tomu ďalší monitor a telku... takže vďaka za informáciu. To ostatné (operačný systém, hardware....) to si máme vygúgliť? Alebo použiť vešteckú guľu?

Oh, moje chyba, není důvod hned být nepříjemný, OS Windows 10 Pro x64, RAM 16GB DDR3 1333MHz, GK GTX 1070 8GB, Procesor i7-4770k 4,3GHz, deska Asus maximus VII Ranger, SSD Kingston V300 120GB a HDD Seagate barracuda 1TB. Snad je to vše :)