Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika prestala pracovať

Dobrý deň,
mám taký problém s grafikou (GIGABYTE RX460 WINDFORCE OC 4G).
Ide o to, že ak hrajem nejakú hru, tak mi to niekedy sekne, a ak to dám na plochu tak mi vyskočí notifikácia "AMD driver stopped responding and has recovered".Niektoré hry mi treba pri tejto chybe vypnúť a znova zapnúť, čo niekedy dosť nase*ie.Ak som googlil našiel som, že by to malo isť vyriešiť vytvorením registra "TdrDelay" ale to mi nepomohlo. Mám najnovšie drivery, neviem kde môže byť chyba, poprípade môžem ešte reinštalovať windows a skúsiť nainštalovať drivery grafiky ešte raz, ale neviem či to pomôže. Mám windows 10 momentálne. Ďakujem dopredu za rady :)
PS: Nevedel som, či to vytvoriť v téme pri hrách, alebo tu, tak sa ospravedlnujem ak to malo byť tam.

Jaky presne mas nainstaleny ovladac grafiky?
Windows je cisty W10 a do neho ovladace dosky (jake?) a grafiky a windows update a potom restartovane aspon 2x ?
Nejake trddelay fixy mozu byt na nejaku konkretnu verziu ovladaca, ine verzie to nemusi nijak ovplyvnovat. Mozes skusit aj rozne verzie ovladaca grafiky, na webe nvidie su aj archovovane verzie.