Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP Pavilion dv6000 upgrade procesoru

Zdravím mám notebook HP pavilion dv6000 a poslední dobou se začal sekat.Chtěl bych se zeptat jaký nejsilnější procesor by počítač podporoval jelikož notebook mi na práci stačí ,ale když ve správci úloh má CPU skoro furt 100% tak co jiného by to bylo.:-)

Intel Core duo T2050
3GB Ram
160GB disk
Win 7

Teplota cpu je 56 celsia max a hdd 48 celsi max vše zjištěno pomocí programu hWmonitor.Windows 7 jsem čerstvě nainstaloval před pár týdny před tím tam byly win xp a ty už nefungujou.Viry jsem žadné nenašel a použil jsem malwarebytes.

Dříve to na win xp to stíhalo ale teď už to nestačí.Jinak jsem viděl že ten nejlepší procesor je kolem 200kc tak ho klidne koupím.Původně jsem se ale ptal na upgrade hardwaru sice je pěkné že to chcete řešit softwarově ,ale lepší procesor nastavením windowsu určitě tak dobře nenahradím jako kdybych to cpu koupil.

2-jádro, 3gb ram by mohlo na normální odezvy 32bit w7 stačit.
samozřejmě xp na tom pojedou jak blesk a ten malý disk pro ně bude dost velký.
-> dej tam takový systém, na který umíš nainstalovat ovladače.

ale i když tam budeš mít třeba xp, neřešil jsi, čím jsi to tak zpomalil. u uživatelů chrome je to skoro jistota.
naopak o něco rychlejší cpu prakticky nepoznáš. 200kč není velký peníz takže proč ne, ale není to řešení.