Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zlyhava pripojenie na mikrotik z internetu

Za modemom UPC je maly mikrotik. Dalo sa nanho dostat z internetu cez winbox pomocou adresy xxxxxxxxxx.sn.mynetname.net. Vcera sa bolo treba pripojit, a winbox sa nevie pripojit. Tak neviem ci je problem v upc, ako davali tie IPV6, ci tam nieco nazmrsili . . . . zakazali porty . . .

Nasiel som nejaku staru zalohu . . . ale . . . nastavene je to podla tohto
6.2. Administrace z internetu ze všech adres pomocí internetového prohlížeče
Chain: input
Protocol: 6(tcp)
Dst.Port: 8291
Action: accept
, takto to funguje, ale ked pridam Src. MAc Adres, tak sa nepripoji. Ked zadam "!" (okrem uvedenej src mac adres) tak sa zase pripoji . . .