Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalý chod pc

Dobrý den, mám problém, můj PC běží strašně pomalu a nevím co s tím, můj kámoš má daleko horší PC a běží mu lépe než můj.
spec. mého PC:
CPU- Intel core 2 quad 9500 2,83 GHz
RAM- 6 Gb, 3x 2Gb DDR2
GPU- Nvidia ge-force 8400 gs 512mb
OS- Windows 7 Proffesional x64
Motherboard- Gigabyte 965P-DS4 rev 1.0
+ Obr. s detaily- pm9oc5Ytp

Děkuji za odpovědi

zbytocne nezmysly si uz pospustal, tak teraz si stiahni hdtune download.html (ten druhy, ne pro) a urob si kompletny error scan povrchu (zrusit zaskrtavatko quick scan).

Cisty windows (legal a ne paleny warez zavireny) bootuje po cistej instalacii (a 2x reboot povedzme, bez internetu nech to netaha hnedupdaty) nejakych 20s, tebe bootuje kolko?
INstaluj tam spravne ovladace rucne, a windows update, zakazdym restart, NEinstaluj tam ziadne antiviry ani tunice ani blbosti ani zavirene ilegaly. POtom bude ten windows startovat 20s dozivotne.