Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Špatná IP adresa

Zdravím. Jednou mi stránky zničeho nic začaly ukazovat špatnou IP adresu (lokaci v Jihočeském kraji, kdežto já žiju na Moravě). Od té doby mi rychlost internetu na PC značně klesla, místy internet v PC vypadne. Po dnešní reinstalaci Windows problém nezmizel, pořád mi stránky na zobrazení IP adresy (např. www.whatismyip.com) zobrazují České Budějovice a internet na PC je stále pomalý, i podle stránek jako speedtest.net. Proto se obracím na poradnu. Nevíte někdo, jak tenhle problém vyřešit? Díky.

Tak nainstaluj ovladace dosky trebars.
A prescanuj si to aj s MBAM a eset online scannerom, a aj ked oni nic nenajdu tak stale nemozes tvrdit ze nemas skodnu. Nabootuj si live linux z USB sticku (ubuntu.cz) a skus tam speedtest. Je kolko?
Ak je pomaly, tak mas bud problem v routri, alebo ma problem tvoj provider a mas volat jemu.