Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nový PC

čaute chystám sa kupiť nový pc, momentálne mam :
MSI RX 480 X gaming 4GB

v staršom pc mám WD Caviar Blue 1 TB a zdroj Fortron HYPER 700 PPA7002702 ak su tieto komponenty spatne tak beriem nove, určite chcem i5 7400 a k tomu veci aby to pasovalo dokopy rozpocet cca 500-600€ dakujem

aha tak super potom treba potom updatovat bios ? Vďaka tomu, že sa Intel zameral na optimalizáciu existujúcej technológie, tak sú nové procesory z radu Kaby Lake funkčné aj už v predávaných základných doskách s päticou 1151. Iba je nutné u výrobcu základnej dosky overiť kompatibilitu a vykonať pomerne jednoduchú aktualizáciu prostredia UEFI.