Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Snížení výkonu GPU v PCIe slotu x1

Ahoj, věděl by někdo, o kolik se prakticky sníží výkon graf. karty, když nebude ve slotu x16, který mi přestal fungovat, ale ve slotu x1? A jestli se tedy má vůbec cenu pouštět do pilování plastu u koncovky toho x1 slotu, aby tudy GPU prolezla, jestli nebude výkonově lepší integrovaná na MB a s tímhle by bylo akorát zbytečný sr*í. Děkuji.

Taky se přiklámím k tomu (jako MM), že by jsi měl vyzkoušet jiný zdroj. Ono grafiky jsou celkem žravé a už jsem se se zdánlivě špatnou grafikou, kdy to nakonec bylo zdrojem několikrát setkal.
Jaký zdroj máš v sestavě?