Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s vložením souboru většího souboru do emailu

Při vložení většího souboru než cca 500kB do emailu Seznam.cz nebo do Uschovny se pouze zahájí přenos a neukončí se. Menší soubory jdou vložit bez problému. Příchozí emaily nebo při vyzvednutí zásilky z Úschovny se vyskytují větší soubory bez problému.Na gmail se problém nevyskytuje.Problém začal pravděpodobně po instalaci nové verze emailu Seznam.Další info: oper.systém W10, Internet dostatečně rychlý.
Děkuji předem za pomoc mmaki

Ja stale nechaperm jak na ten seznam chodis (s jakym programom/prehliadacom), a ci to update myslis web, alebo nejaky program u teba.
(seznam instaluje do PC kadejaky bordel, aj do prehliadacov, tak skus hladat aj tam, prip. rovno vsetky tie addony odinstalit alebo pozakazovat)

Tazatel see nenechal zblbnout a prohlížeč Seznam nepoužívám. Uvedená chyba se vyskytuje pokud chodím na email Seznam při použití prohlížeče Google Chrom nebo Mozilla Firefox. Nová verze se týkala pouze programu Seznam email (xxxxx@seznam.cz). Stejná chyba se vyskytuje i při vložení většího souboru do programu pro posílání souborů Úschovna.

Uz jsi vypnul antivir? Je to stopro tim.

Pripadne jdi do msconfig, skryj vsechny sluzby Microsoft a ostatni odskrtni (na vsech zalozkach), potom restartuj pocitac a po restartu to bude fungovat, pak jen odhalis, ktery program ti to dela a ten odinstalujes, nasledne zase vsechno ostatni v msconfig povolis.