Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s vložením souboru většího souboru do emailu

Při vložení většího souboru než cca 500kB do emailu Seznam.cz nebo do Uschovny se pouze zahájí přenos a neukončí se. Menší soubory jdou vložit bez problému. Příchozí emaily nebo při vyzvednutí zásilky z Úschovny se vyskytují větší soubory bez problému.Na gmail se problém nevyskytuje.Problém začal pravděpodobně po instalaci nové verze emailu Seznam.Další info: oper.systém W10, Internet dostatečně rychlý.
Děkuji předem za pomoc mmaki

Uz jsi vypnul antivir? Je to stopro tim.

Pripadne jdi do msconfig, skryj vsechny sluzby Microsoft a ostatni odskrtni (na vsech zalozkach), potom restartuj pocitac a po restartu to bude fungovat, pak jen odhalis, ktery program ti to dela a ten odinstalujes, nasledne zase vsechno ostatni v msconfig povolis.