Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte novou grafickou kartu

Ahoj, chci si koupit novou grafickou kartu. Nevím ale která bude pasovat do základní desky a celkově se hodit do mého 8 let starého pc. Cenově tak do 4 tisíc. Jestli se to teda vyplatí a ten upgrade půjde znát. Na hry jako Battlefield 1, GTA V, FarCry Primal, Witcher 3 atp.

Moje stávající komponenty:
Základní deska: GIGABYTE P55A-UD3
GPU: GTX 470
CPU: i7 860 2.8 Ghz
8gb ram, 2tb hard disk a 128gb ssd
Zdroj je 4 měsíce nový coolermaster 650.

Odinstaluješ ovladače od starý GPU vyndáš, hodíš novou dáš ovladače k nový a jedeš dál....Co píše hore Párek v rohlíku tak to nemám šajn mě nový GPU šlapali i na 10 let starým prkně AM2+ jak měli,ono když něco tak můžeš do 14 dnů vrátit,stejně to nijak nezjistíš pokud nevyzkoušíš.:-)

Joxy- skladem nejsou to neznamená že nebudou do měsíce...

mě nový GPU šlapali i na 10 let starým prkně AM2+

To bohužel nic nepotvrzuje, nebo jde o tu samou zakladní desku ? O UEFI/GOP byvalé GIO (Graphics Output Protocol) a kompatibilita grafických karet (iGP) jsi určitě už někdy slyšel ;-)
(typicky znak, žádný obraz u startu/boot PC, jak píšeš, musí vyzkoušet)

VIZ http://pc.poradna.net/q/view/1722156-zadny-vystup- obrazu-na-monitor

[img=/file/view/29054-gpu-jpg]29054-gpu-jpg[/img]