Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prohlizec Edge

Ahoj, mam prohlizec Edge, je strasne plynuly.. Treba facebook a tak se neseka, ale mam problem u ostatnich prohlizecu.. Kdyz zkusim treba Firefox, nebo Chrome, nacitani stranek se seka a neni tak plynule, nevite cim to muze byt? Chtel bych nejaky plynuly prohlizec jako je Edge a IE, taky jsem uvazoval ze to muze byt tim ze je zabudovany primo v systemu, nemate navrh na nejaky podobne rychly prohlizec? Edge mi moc nevyhovuje..

A co vám u toho EDGE přesně nevyhovovalo a co se vám naopak zamlouval, co jste v něm preferoval jen tu rychlost nic víc?
(jestli máte u těch druhých co jsou pomalejší spusteneé nejaké doplňky tak je zkuste desaktivovat, promazat DNS)

No proste je plynuly, i pri rolovani facebooku dolu, vubec se nezadrhuje neseka a kdyz zkusim treba chrome, tak se to pri nacitani jakoby sekne neni to proste tak rychle, i bez doplnku. Treba na Edge mam adblock, ale i tak jede dost dobre, vadi mi na nem hlavne ze je od microsoftu, co jsme cetl tak pres to sleduje prohlizeni uzivatelu..

co jsme cetl tak pres to sleduje prohlizeni uzivatelu..

Na internete jsou hodně dramatizované články a teorie, kdo tam hleda je Cortana, nebo sync-data, jako vase historie ale o žádný KeyLOG opravdu nejde, není tak dlouho odevšud se objevili články, jak přes Google Chrome sleduje Google lidi, že jim na hesla a tak, co teď nepoužívat Google ? :-)
(nebo už se vám stalo, ze by se někde objevili vaše soukromé informace nebo podobně? Určitě né ;-)

Nebo ze Google zbírá otisky prstů z telefonu, zas je ale pravda ze zatkli někoho ze Smasung za nejaké machinace s informacemi zákazníku vytáhlé z jejich telefonu, ale o co přesně slo vám neřeknu, takové články nečtu, pravdy je tam stejné jen mala hrstka, to teď vyhodit telefon?
(opatrnost je správná to mate pravdu ale né az do paranoických stavů)