Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc do 20000

Potřeboval bych poradit s pc do 20 tisíc... chtěl bych aby byl herní a měl i monitor a case k tomu
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

A on to má z kade vedieť, inak tie mobilne internetu skrz USB stick maju IP riešenú tak že sa IP zapozičiava ale vo chvily keď ju nepoužívaš tak ju môže dostať niekto iný. Resp. Si zapozičiavaš IP z určitého rozsahu. Proto. ;) stačí si pozrieť info o IP podrobnejšie. On má DSL ale tiež so zapozičiavaním IP

https://stat.ripe.net/46.13.40.0-46.13.115.255?sou rceapp=ripedb#tabId=at-a-glance