Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Huawei Y6 Pro - problémy

Dobrý den, mám pár problémů s tímto telefonem a chtěl bych se zeptat jestli to jde nějak opravit...

1)Nefunkční displej
Když si chci s někým psát, nebo hrát, někdy mi to dotek nevezme a je to dost otravný když chcete někomu napsat a přestane vám to brát doteky... zkoušel jsem volat do toho jejich "HiCare" a jediný co mi poradili byli dát telefon do továrního nastavení... samozřejmě že nepomohlo...

2)SD Karta
Tu takhle si procházíte Facebook a najednou zpráva na liště: "SD karta byla neočekávaně vysunuta", přitom jsem nic nedělal... když jsem ji vysunul a zasunul, stále se tam nezobrazuje... i po restartu telefonu...

3)Zvuk závěrky
U všech telefonů co jsem zatím měl byla možnost to vypnout, jen u tohodle to není -_-...

4)Čínština?
Když chci dát kombinaci "Hlasitost nahoru + Hlasitost dolů + Spuštění obrazovky" tak mám celé menu v Čínštině a jak se v tom mám jako vyznat?

Byl bych rád, kdyby se našel někdo kdo ví jak tyhle věci opravit =)
Děkuji

Jak přesně prováděls obnovu do továrního nastavení?
Vypni mobil, následně drž tlačítko volume up a zmáčkni a drž tlačítko pro zapnutí mobilu. Objeví se ti tři možnosti a vyber tu první /recovery/-volbu potvrdíš tlačítkem volume down.
Naskočí ti tabulka, kde vybereš 6.položku od shora a potvrdíš tlačítkem power.

Ale vypadá to na vadu hardware. Vlhkost, oxidace, studený spoj atp.

SD karty umírají stejně jako flashky. Je to kousek "mikroelektorniky". Nevím o jakou šlo, mohla být problematická, může pomoci jen přes externí čtečku připojení k PC a pokust se z ní vydolovat data. Na SD doporučuji se nespoléhat a zálohovat.
Dotyková vrstva - zde pokud se to projevuje, bych se obrátil na servis Huawei a nechal zkontrolovat případně v rámci reklamace opravit.
Reset - tak,jak již psal kolega výše. Je to rychlé, funkčné, spolehlivé.